امضاء تفاهم نامه همکاری های علمی – آموزشی بین سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و شرکت نگارخودرو

۲۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۷ کد : ۴۰۷۰۴ آموزشی محصولات
امضاء تفاهم نامه همکاری های علمی – آموزشی بین سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و شرکت نگارخودرو

این تفاهم نامه با هدف ایجاد و هم افزایی همکاری های آموزشی و استفاده بهینه از ظرفیت های طرفین برای ارائه خدمات آموزشی به صنایع مختلف، امروز سه شنبه 28 دی ماه، بین سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و شرکت نگارخودرو به امضا رسید.     

هم زمان با امضاء تفاهم نامه همکاری های علمی و آموزشی با شرکت نگار خودرو، این شرکت تجهیزات مربوط به دوره های آموزشی در حوزه ECU خودرو را به صورت رایگان به معاونت آموزش سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف اهداء کرد.

بر اساس این تفاهم نامه که به امضاء دکتر علیرضا آخوندی رئیس سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و سید رضا حسینی مدیرعامل شرکت نگارخودرو رسیده است، این دو مجموعه در زمینه ی برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با صنایع خودرو  مطابق ضوابط جهاددانشگاهی، تدوین دوره های آموزشی و تبادل اساتید دوره های آموزشی در حوزه خودرو همکاری می کنند.

همکاری در برگزاری سمینار ها و کارگاه های یک روزه در سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و همکاری در اطلاع رسانی و اعلام ظرفیت ها و توانمندی های طرفین به جامعه، سازمانها و صنایع مرتبط از دیگر محورهای این تفاهم نامه می باشد.

اعتبار این تفاهم نامه تا پایان سال 1401 می باشد که در صورت توافق طرفین و تداوم فعالیت های مشترک قابل تمدید می باشد.

 

text to speech icon

کلید واژه ها: تفاهم نامه همکاری آموزشی تفاهم نامه همکاری با شرکت نگارخودر معاونت آموزش جهاد شریف سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف


نظر شما :